Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej rezerwacji miejsca!
Dzięki wypełnieniu poniższych danych, zarezerwują sobie Państwo miejsce na liście słuchaczy,
a ponadto, jeśli zdecydujecie się Państwo ostatecznie na naszą ofertę, to w szkole, będzie czekał na Państwa wypełniony wniosek o przyjęcie do szkoły. Zaoszczędzi to Państwa czas.

Przypominamy, aby dokonać ostatecznego zapisu do szkoły, niezbędny jest osobisty kontakt z sekretariatem, w celu uzupełnienia dokumentacji (świadectwa, dowodu- ksero na miejscu) oraz dopełnienia formalności. Zapraszamy!

Rezerwacja nie jest żadnym zobowiązaniem ze strony kandydata, ale jest ograniczona czasowo.
W przypadku dużej ilości chętnych lub dobiegania końca czasu rekrutacji, kandydaci w miarę możliwości będą proszeni o szybsze dokończenie zapisu do szkoły tj. odwiedzenie naszego sekretariatu.


Pola oznaczone gwiazdkami są wymagane.


*

*
*
*
*
*

*
*

*
*

podstawowe/gimnazjalne *
zawodowe *
średnie *

Adres zameldowania:
*
*
*
*
*
*

Czy adres korespondencyjny jest taki sam jak zameldowania? tak nie

*

historia
geografia
nie mam zdania/obojętnie
tak
nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmiot Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Maja" we Wrocławiu ul. Dawida 5, do celów działalności statutowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm). Podmiot jest także administratorem danych osobowych.

Celem zbierania przez administratora danych osobowych jest prowadzenie prawidłowej obsługi procesu dydaktycznego i działań marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie osobom zatrudnionym lub działającym na rzecz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Maja" we Wrocławiu

Podanie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie nie jest obowiązkowe, jednakże podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest niezbędne w celu prawidłowej rezerwacji miejsca na liście słuchaczy i rekrutacji. Rejestrujący się ma prawo do wglądu i do modyfikacji swoich danych.

Masz pytania? Napisz do nas... Wyślij